Kompleksowe projektowanie mieszkań

Architekci wnętrz, którzy działają w ramach TOfi design, to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe projektowanie mieszkań. Zajmujemy się każdym pomieszczeniem, dbając o to, by pasowało do całego domu, a jednocześnie posiadało swój indywidualny urok. Proponujemy projektowanie pokoju dziennego, sypialni, a także kuchni czy łazienki.

Czy możliwe jest samo projektowanie pokoju dziennego?

Klientom, którzy chcą zmienić tylko jedno pomieszczenie, zapewniamy taką możliwość. Realizujemy projektowanie pokoju dziennego czy kuchni oddzielnie. Jest to rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie kosztów i zakresu remontu.

Projektowanie mieszkań w wybranych stylach

Na każdym etapie projektu, czy jest to wstępne projektowanie pokoju 3d, czy jego ostateczna wersja, pozostajemy w kontakcie z klientami. Niezależnie od tego, czy zamieszkują Państwo Płock czy Toruń, będziemy szczegółowo omawiać z Państwem Waszą wizję wnętrz.

Kujawsko pomorskie jako główny obszar działania

Projektowanie mieszkań to nasza pasja. Za każdym razem wykonujemy projektowanie pokoju 3d, korzystając z nowoczesnych technologii. Kujawsko pomorskie to rejon, w którym pracujemy najczęściej.